גני אירועים על הים

שקיעה שלווה מול העיניים, בריזה עדינה שמגיעה מהמים, נוף קסום וטבעי, חשוף ואוורירי. אלו הם רק חלק מהיתרונות של חתונות על הים. לא צריך להקים אירוע מאפס כאשר מתכננים חתונה חלומית על החוף, היום ניתן למצוא בישראל לא מעט גני אירועים שממוקמים על הים ובחופים שונים ומאפשרים לקבל את כל הקסם של הים בעטיפה מסודרת ומאורגנת יותר.

מתי כדאי לערוך אירוע ליד הים?

גני אירועים במרכז הארץ על הים מאפשרים לכם לארגן חתונה חלומית על החוף כמעט בכל עונה. בישראל התברכנו במזג אוויר שטוף שמש כמעט בכל ימות השנה וגם בימים קרירים יחסית אפשר עדיין להנות מאירוע פתוח מול המים.
הזמן המבוקש ביותר לחתונות על החוף הוא תקופת האביב ותקופת הקיץ, אז מתקיימות חתונות רבות מול חוף הים. בימי החורף אנחנו לוקחים סיכון קטן אם אנחנו בוחרים בגן אירועים שנמצא על החוף אבל במקרה של גשם, ניתן בדרך כלל לקיים את האירוע בתוך גן האירועים, בחלל פנימי סגור ולאפשר לאמיצים לצאת ולהתאוורר מול הים.

חתונה מול הים – כל היתרונות ומעט מאד חסרונות

כשאנחנו מדברים על ארגון חתונה בגן אירועים מול הים או בחוף הים, אנחנו מדברים על אירוע חלומי שהאווירה בו היא טבעית ולא צריך להתאמץ כדי ליצור אותה. בעוד שבגני אירועים שגרתיים ובאולמות אנחנו יוצרים את האווירה באמצעות עיצוב, אטרקציות, עשן ואפילו בניית תפאורה לפי נושא, תלוי בקונספט של האירוע. כאשר אנחנו מתכננים חתונה מול הים, האווירה נוצרת מאליה ולא צריך להשקיע יותר מדי בתפאורה.

יתרון נוסף שקשה להתעלם ממנו הוא הרומנטיקה, אין דבר יותר רומנטי משקיעה מול הים. בדרך כלל מכוונים את החופה לרגעים של השקיעה עצמה, כך שהאווירה שנוצרת היא יותר מחלומית. אם אתם מתכננים אירוע מול הים, מומלץ לתזמן את הכניסה לחופה ואת הטקס עצמו לרגעים הקסומים בהם השמש שוטפת את השמיים והגלים ויוצרת קסם ששום תאורה לא תיצור.

החסרונות היחידים של חתונה על החוף מתבססים כמובן על הלחות ומזג האוויר. כאשר מדובר ביום לח במיוחד השהייה קרוב לחוף עלולה להיות מיוזעת משהו, אבל ברוב המקרים כאשר יורד הערב מגיעה הבריזה הנעימה ואז אין דבר נעים יותר מחתונה ליד המים.

גן אירועים או הפקה עצמאית?

ישנם זוגות שרוצים ליצור בעצמם את הקסם ליד החוף ורוצים להפיק חתונה במקום שחשוב להם ויש לו משמעות, חוף ים מסויים שאינו ממוקם בסמוך לגן אירועים. הפקה כזו יכולה להיות מסובכת במיוחד בגלל האישורים שנדרשים לקיום אירועים על החוף, בגלל הצורך בתאורה, חשמל, ריהוט ומקום מתאים להנחת האוכל.
לפני שאתם חושבים על הפקה עצמאית, מומלץ לבדוק האם יש גן אירועים שנמצא בסמוך למקום בו אתם חולמים להתחתן, גם אם לא באותה נקודה. עבודה משותפת עם צוות של גן אירועים שמכיר ויודע כיצד לתכנן חתונה על החוף, תקל משמעותית על ההפקה ולבסוף גם תוזיל אותה מאד.
חתונה על החוף יכולה להיות אירוע חלומי וכאן בישראל – מאפשרים גני אירועים יפיפיים להפיק חתונה כזו בקלות. 
 

לאירוע מושלם צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 03-5410681 או מלאו את הפרטים: