כרי חול לבן, עצי דקל עם ערסלים, בריזה נעימה ומלטפת, רחש הגלים ברקע, צחוק ילדים מתגלגל ומשקה קר ומרווה ביד? לבטח תסכימו לכך שאין אדם אשר יתנגד לחוויה שכזו. האווירה הקסומה בחוף הים גורמת לנו לחוש רגועים, נינוחים ושמחים יותר. השקיעה בחוף הים הינה השקיעה היפה ביותר ואין דבר שמסוגל לנצח את נופו המקסים של הים האינסופי באופק.

בדיוק בגלל סיבות אלו ועוד רבות אחרות, תפס תאוצה הטרנד של ארגון אירועים על חוף הים. מדובר באירועים מגוונים, החל מחתונות ובריתות מושקעות וכלה באירועים עסקיים, השקות וימי כיף למיניהם. בכתבה שלפניכם נתמקד יותר בטרנד הפופולרי של חתונות בים.

חתונה בים

אתם זוג צעיר ומאוהב והחלטתם להתחתן? ראשית המון מזל טוב! כעת כל שנותר לכם להחליט הינו כיצד ניתן לארגן חתונה אשר תשקף את האישיות המיוחדת שלכם, תגרום להתרגשות והנאה רבה לכם ולכל האורחים. חתונה בים הינה אופציה ייחודית ומלהיבה ביותר. דמיינו לרגע את התסריט הבא: אתם עומדים בחופה, בריזה קלילה מלטפת את עורכם, השקיעה מאחוריכם בצבעי אדום, סגול, לילך וטורקיז צובעת את השמיים ואת מרחבי הים האינסופי. רחש הגלים המתנפצים בשילוב מוזיקה מרגשת שמתנגנת ברקע יוצרים חוויה נעימה ובלתי נשכחת בקרב כלל האורחים וחשוב מהכול החוויה הנעימה שלכם, הזוג הצעיר והנרגש, ברגע המופלא של החופה. אם התסריט הזה מרגש אתכם  עד כדי צמרמורת קלה, ככל הנראה שחתונה כזו, מתאימה בדיוק עבורכם! אבל, עם כל הפסטוראליות שבעניין, חתונה על הים, זה לא בדיוק פיקניק בחוף עם המשפחה צריך לדאוג לקייטרינג לאורחים שיגיעו ישנו קייטרינג מומלץ לאירועים שיכול לעשות עבורכם את האירוע לחויה קולינרית ועשירה בטעמים. אירועים בים מורכבים ביותר מבחינת הארגון וההכנות שהם דורשים. להלן מספר נושאים שיש לתת עליהם את הדעת.

5 דברים שחשוב להקפיד עליהם בארגון אירוע בים

• חברת הפקות לאירועים, המתמחה באירועי טבע בכלל ואירועים בים בפרט, הינה "החבר הכי טוב שלכם" מעכשיו ועד סוף האירוע המיוחל. יש כל כך הרבה דברים ופרטים שיש לזכור, לתאם, להחליט, לשכור, לקנות ולבצע כך שארגון חתונה שכזו באופן עצמאי הינה סוג של משימה בלתי אפשרית. חשוב ביותר לבחור חברת הפקות טובה ומנוסה שתבין את הראש שלכם ותדע להציע פתרונות לכל בעיה או תקלה אשר עלולה להתעורר.

• בחרו את הזמן הנכון. עקב התלות בטבע ובמזג האוויר הצפויים לחול ביום המאושר, רצוי להחליט מראש על תאריך באביב או בסתיו, כאשר מזג האוויר מתון יחסית ובכך הקטנתם את הסיכוי לשיטפונות וגשמים או סופות חול וחמסינים למיניהם.

• שירותים ניידים מפוארים. על מנת למנוע מהאורחים שלכם מבוכה של שירותים ניידים ציבוריים, שכרו שירותים ניידים מפוארים (כמו אלה באתר הזה) אשר מותאמים לאירועים בטבע ומציעים נוחות והיגיינה. ישנן חברות ותיקות וטובות בשוק שידעו להמליץ לכם על מיקום נכון של השירותים הניידים, יתאימו עבורכם את כמות התאים המומלצת בהתאם לכמות המוזמנים ואף יאפשרו לכם לבחור בין מספר עיצובי תאים, כך שגם השירותים יתאימו לקונספט העיצובי הכללי של החתונה. באירועים על הים מומלץ ביותר להקפיד על ניקיון השירותים. לא תהיו מעוניינים שאורחי האירוע החשוב שלכם יכנסו לשירותים שריצפתם עמוסה בחול. הקפידו על צוות ניקיון שתפקידו העיקרי הינו לדאוג לניקיון השירותים הניידים.

• הזמינו קייטרינג המנוסה באירועים על הים והעדיפו קייטרינג שיסייע לכם בקבלת אחריות מקיפה על שולחנות, כיסאות, מפות עם מחזיקי מפות ועוד...

• שתפו את האורחים. רצוי להודיע עוד במועד ההזמנה עצמה שהאירוע יתקיים בים ושיש להתלבש בהתאם.
ההמלצה האחרונה והחשובה ביותר שלנו, תיהנו! חתונה הינה אחד הרגעים היפים בחיים וכדאי לעשות מאמץ כדי לחוות אותה בדיוק כפי שחלמתם.
 

לאירוע מושלם צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 03-5410681 או מלאו את הפרטים: