חברות רבות עורכות אחת לשנה אירוע חברה גדול או שהן משתתפות בכנס או בתערוכה המקבצים קולגות מתחום העיסוק המשותף. כנסים שכאלו הן הזדמנות מצוינת להכיר את המתחרים שלנו, ליצור קשרים עסקיים ולמנף ולהרחיב את החברה שלנו. בכנסים שכאלו אנו עתידים לפגוש חברות אשר מציעות שירותים זהים לשלנו כשהמטרה של כל אחת מאיתנו היא להתבלט ולגרום לאחרים לבחור בה. אנחנו בטוחים בטיב המוצר שלנו, אך צריכים לגרום לאחרים לרצות לשמוע את שיש לנו להציע. באמצעות מוצרי קד"מ שונים אנחנו יכולים להתבלט מעל השאר וזו כבר נקודת פתיחה מצוינת.

למה כדאי לנו להשתמש במוצרי קד"מ?

בתערוכות ובכנסים לכל חברה ישנו שטח מסוים בו היא מציגה את שירותיה ומוצריה. כל חברה אחראית על נראות הביתנים שלה ועל הדרך בה היא תעביר את המסרים שהיא רוצה להעביר. מצד אחד נוכל להניח את עלוני המידע שלנו לדוגמא על שולחן פשוט אשר לא יצור חוויה מרעננת ושיווקית, אף מצד שני נוכל לשדרג את הנראות שלנו וכך גם לשדר מקצועיות ובטחון באמצעות מתקני תצוגה לתערוכות.

לא בכדי נקראים מתקנים אלו מוצרים אשר מקדמים מכירות מאחר וזהו האפקט העיקרי שהם יוצרים. מתקני תצוגה לתערוכות הופכים את שטח הפרסום שלכם למזמין, אסתטי וכזה אשר משדר רצינות.

היכן נוכל לערוך את הכנסים והתערוכות שלנו?

כיום מתקיימים עשורת כנסים ותערוכות אשר תחום העיסוק שלנו רלוונטי אליהם, אך מאחר והערכות אל כנס שכזה מצריכה מאיתנו משאבים שונים, לרוב אנחנו בוחרים להתמקד בכנס או תערוכה בודדים בהם נשתתף. מאחר והשתתפות בכנס כזה מגלמת בתוכה גם אקט מכירתי, כדאי לנו לחשוב היכן הסבירות הגבוהה ביותר שנצליח למכור. תתפלאו לגלות כמה כוח וחשיבות יש למקום בו נערך הכנס.

לצד המתחמים הקונבנציונאלים בהם נערכים הכנסים, לא מעטים אלו אשר נערכים ליד או מול הים וכך יוצרים תחושה שונה, מרעננת, ייחודית ועוצרת נשימה. בעת שהקונים הפוטנציאליים יגיעו לכנס או תערוכה הנערכים מול הים, הרי שמדובר בנקודת פתיחה טובה המשרה אווירה נעימה ונינוחה יותר – כל הדרך אל העסקה החדשה שלכם.

בפני מי נפקיד את המלאכה?

השירותים והמוצרים שלנו הם הטובים ביותר, בזה אנו בטוחים, אך אנחנו גם צריכים למנף את הכל למעלה על מנת להגיע בתפוצה ישירה לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים. על מנת להגיע לכמה שיותר לקוחות עלינו להתבלט ולדאוג לנראות המקצועית ביותר.


חלק בלתי מבוטל מהנראות שייך לבחירת הלוקיישן בו בחרנו לערוך את האירוע העסקי שלנו ועל כן לא נמעיט בחשיבותו ובחירתו. Sea events מציעים לכם לערוך את האירוע שלכם באווירה אקזוטית וייחודית אשר תעניק לקהל האורחים והקולגות משב רוח חיובי ומרענן. אם חשבנו שכנסים מהסוג הזה הם בהכרח אפורים ופורמליים, sea events מציע לכם לשלב בין ביזנס לפלז'ר.
 

לאירוע מושלם צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 03-5410681 או מלאו את הפרטים: