הפקה בחוף

  • צוות חוף התכלת
  • 01 Jan, 2023

הידע שלנו להפיק הפקה בחוף הים נובע מניסיון וידע רב בתחום ומאות הפקות בחוף הים בפריסה ארצית. חשוב לנו שכל הפקה שאנו מפיקים תותאם במלואה לאופי של הארגון או הקבוצה, קונספט ההפקה גם כן יתואם לאופי הקבוצה עם שימת לב לפרטים הקטנים והטעמת מסרים עסקיים.
בהפקה זאת אנו שמים דגש על תכנים מקוריים המשלבים אטרקציות וספקי משנה איכותיים, בכדי להפיק הפקה בים איכותית ומרגשת.

הפקת אירועים בחוף

בעונות האביב והקיץ לא מספיק להפיק אירוע בחוף, אלא חשוב לייצר ולהפיק אירוע חוף מיוחד במינו וזה ששונה מקודמו, הן מבחינת בחירת החוף המתאים להפקה הספציפית והן מבחינת התכנים והספקים המשולבים בו.

ההפקה בחוף – חוויה צרופה של שכרון חושים בטבע

הגעתם אל ההפקה בחוף אל מול הים הפתוח, עם הבריזה הנעימה, החול בכפות רגליים ובעיקר ההרגשה המדהימה אשר עוטפת כל אחד ואחת מאיתנו ברגע שאנו מגיעים לחוף ים אשר בו האירוע שלכם מתקיים, כול אלו הם רק הפתיח להפקת חוף מושלמת שתבוצע בדקדקנות על ידי צוות המפיקים המקצועיים שלנו.

מרכיבי ההפקה בחוף

בטרם ההפקה אנו נשוחח או נפגש עם הלקוח ונאפיין את צורך ורצון החברה ורק לאחר מכן נחל לגבש את הצעת המחיר אשר תכלול בתוכה את כל רצונות הלקוח ומטרותיו בהפקה בחוף.
בהצעה שלנו אנו נאגד יחדיו את ספקי המשנה המובילים בתחום, שכל אחד מהם הוא חלק חשוב בפאזל, וכולם יחדיו ייצרו את ההפקה בחוף המושלמת.
המומחיות שלנו
אנו מומחים בהקמה של מתחמי חוף במגוון חופים בארץ כגון: חוף חבצלת השרון, חוף מכמורת, חוף ניצנים, חוף הצוק, חוף אכדיה הרצליה, חופי ים המלח, חופי תל אביב ועוד.
למתחמי ההצללה שלנו יש אוסף מרשים של ריהוט אלטרנטיבי ועיצוב.
בכל הפקה בחוף ניתן לשלב גם דוכני קונספט בהתאם לנושא של האירוע: החל מבר משקאות תוצרת חוץ מפנק ועשיר המלווה בדוכן בריאות של של שייקים מפירות העונה, דרך דוכן גלידה “של פעם” או דוכן פנקייק עם כל התוספות ועד כל מה שיד הדמיון שלנו ושלכם יצליחו ליצור ביחד. כל זאת, בהפקה מסודרת ומקצועית שתעניק לכם חוויה של פעם בחיים בהפקת החוף שלכם.

​הצוות המקצועי והאדיב שלנו ידאג לך מתחילת הקשר הטלפוני ועד סיומו המוצלח של ההפקה בחוף שלך

אנו מבטיחים כי ברגע שפניתם אלינו בטלפון 03-5410681 האירוע שלכם יופק בצורה משולמת כי “האירוע שלכם זאת המומחיות שלנו”, היצירתיות הירידה לפרטים הקטנים ותפעול האירוע בפועל זאת המומחיות שלנו שתגרום לכם פשוט רק להנות מהאירוע ולסיימו עם חיוך על הפנים.

שתף את הפוסט